Ми створюємо унікальні речі за власними макетів, а також надаємо величезне поле для реалізації ідей наших клієнтів, яке обмежується лише Вашою фантазією. Швидка і якісна робота сучасного обладнання і співробітників нашої команди дозволяє отримати результат у вигляді бездоганною, виключної, довговічної продукції.

Елементи домашнього декору і святкові прикраси з дерева, ажурні листівки і картонні коробки різної форми, гравірування на шкірі і склі, шліфування – все це можливо з сучасними лазерними технологіями, які пропонує Вам наша команда.

Новітнє обладнання та робота наших співробітників дозволяють за короткий термін створювати абсолютно унікальні речі за індивідуальними макетів в будь-якій кількості, але завжди з бездоганною якістю.

Ми використовуємо лакофарбові матеріали фірми INDUSTRIAS QUIMICAS IRIS (Іспанія), SAYERLACK (Італія), та іншими лакофарбними матеріалами перміум сегменту.

У свою чергу ми гарантуємо Вам допомогу в фарбуванні, індивідуальний підхід до кожного клієнта, контроль якості, конфіденційність, розумні ціни і досконалий результат у вигляді виняткової і довговічної продукції.

Всі ціни формуються в індивідуально, в залежності від виду фарби, операцій та габаритів деталі. До фарбування беремо такі матеріали : масиви дерева, мдф, пластики, металеві деталі.